Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přetéká kašna
Datum nahlášení: 20.09.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Přetéká Kolostujova kašna
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět byl předán dodavatelské firmě k zajištění nápravy.
--------------------------------------
Dobrý den, dle sdělení technika byla již závada odstraněna - zanesená kašna byla vyčištěna.