Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Podemletý chodník
Datum nahlášení: 20.09.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Na rohu ulice U Radnice a Benešovo nám. je podemletý chodník, před domem 956/8.
Lokalita závady: U Radnice 956/8, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vlastník přilehlé nemovitosti bude vyzván k prověření zaústění dešťového svodu, neboť podemletí chodníku je pravděpodobně způsobeno závadou na zaústění dešťového svodu. Závada byla v minulém týdnu odstraněna.