Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chodník ve špatném stavu
Datum nahlášení: 20.10.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Chodník v Zámecké zahradě je značně děravý a ve špatném stavu, pravděpodobně od projíždějících vozidel (zásobování restaurace, čištění komunikací apod.)
Lokalita závady: ulice Lázeňské náměstí, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Na tuto část cest připravujeme v příštích letech rekonstrukci