Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nefunkční lampa (osvětlení)
Datum nahlášení: 20.10.2015
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Nefunguje lampa (osvětlení), tma v ulici. Na spravedlnosti 1 Teplice pod schodama u lékárny.
Lokalita závady: Na spravedlnosti 1469/1, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, problém byl odstraněn.