Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nevzhledný keř
Datum nahlášení: 20.10.2015
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Zde původně nejspíš byla cesmína jako okrasný keř, nicméně se kolem ní uchytilo několik dalších náletů, které nevypadají příliš vzhledně
Lokalita závady: ulice U zámku, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 22/10/2015 proběhlo místní šetření a keř bude do 30/10/2015 odstraněn.