Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Překážka na chodníku
Datum nahlášení: 20.10.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: V Zámecké zahradě, v prostoru za muzeem, se nachází prostor zakrytý nějakou deskou. Tato deska byla ohraničena kovovým oplocením. Toto oplocení někdo přesunul na komunikaci vedoucí parkem
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci řešíme ve spolupráci s investičním odborem.
oplocení bylo ještě týž den vráceno na své místo.