Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zrcadlo
Datum nahlášení: 20.10.2021
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Rozbité zrcadlo na křižovatce
Lokalita závady: Nová cesta, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, dne 26. 10. 2021 byla provedena kontrola zmíněného zrcadla. Bylo konstatováno, že zrcadlo je sice mírně poškozené, avšak je stále funkční.