Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Uvolněné sklo na kolonádě
Datum nahlášení: 20.11.2015
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Na prosklené kolonádě před před Magistrátem je nebezpečně uvolněné sklo. Je to na straně, kde se parkuje.Je to před bývalou budovou České pojišťovny, přibližně naproti parkovacímu automatu. Nejde jen o možné poškození aut, ale často zde parkují i rodiče s dětmi, kteří jdou do DK.
Lokalita závady: Mírové náměstí 3057, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V průběhu dnešního dne bude sklo z Kolonády odstraněno. Ještě jednou děkujeme za upozornění. Hezký den.
------------------------------------
Vámi nahlášená skutečnost byla prověřena. Bylo zjištěno, že "posunuté sklo" je "plast", který teplotními rozdíly "trochu pracoval". Pro jistotu byly dotaženy šrouby v úchytech.
Děkuji a přeji hezký den.