Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nelegální odpad
Datum nahlášení: 20.11.2019
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Odložené kusy starého nábytku.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.