Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neskutečný nepořádek
Datum nahlášení: 20.12.2016
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den v ulici J.A.Komenského neskutečný bordel kolem paneláků v trávě samé odpadky ,nikdo to tu nesbírá,prosím o nápravu ,aby alespon na svátky bylo čisto.děkuji.
Lokalita závady: ulice J. Á. Komenského, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.