Stav zpracování: NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení: Odstranění zábradlí?
Datum nahlášení: 20.12.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den,já a další občané žijící na sídlišti Prosetice,chceme logické vysvětlení proč bylo na Pražské ulici mezi trávníkem před domem a silnicí,kde denně projede spousta aut odstraněno zábradlí,které zde bylo 30let a bránilo tak vběhnutí dětí a pejsků do silnice????? U dalšího domu na této ulici odstraněno nebylo. Vznikl tu tímto odstraněním zábradlí velmi nebezpečný úsek. Jelikož trávník před tímto domem se svažuje přímo do silnice.
Lokalita závady: ulice Pražská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jiří Hrad (oddělení informatiky a výpočetní techniky)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, tato služba slouží pouze k nahlašování závad na majetku města, pro dotazy použijte prosím podatelnu na emailu posta@teplice.cz.