Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Znečištěná vozovka
Datum nahlášení: 20.12.2019
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Prosím o úklid vozovky v ulici Křížkovského, je silně znečištěna rozježděným blátem.
Lokalita závady: Křížkovského 2512, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 27.12. 2019 proběhlo místní šetření s nafocením vozovky v ulici Křížkovského a nebyla shledána žádná závada (bahno na vozovce nebylo).