Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici.
Datum nahlášení: 21.01.2018
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: U kontejneru je stále hromada odpadu, která kazí dojem lázeňského města a láká bezdomovce a narkomany z celého okolí.
Lokalita závady: Růženy Svobodové, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět na odstranění odpadů z kontejnerového stání byl předán na svozovou společnost Marius Pedersen a.s..