Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená nádoba na odpad
Datum nahlášení: 21.01.2020
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den, v ulici Slovenská 2645 je poškozená žlutá nádoba na plastový odpad, vylomené kolečko. Děkuji Kettner.
Lokalita závady: Slovenská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předávám na dispečink svozové společnosti k zajištění opravy nebo výměny.