Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neodtékající voda při dešti a tání před chodníkem
Datum nahlášení: 21.02.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Mírné propadlá vozovka před domem. Při každém dešti, tání sněhu je velká louže, kterou projíždějící auta roztříkávají až před vchod domu a do předzahrádky. Omítka na zděných sloupech je zničená a špinavá. Chybí spád odtoku nebo vpust na deštěvou vodu. Paní Gartnerové jsme to nahlašovali v roce 2014.
Lokalita závady: J. V. Sládka 1543/20, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.