Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neuzavrena trubka v chodniku
Datum nahlášení: 21.02.2016
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: 20cm v prumeru, 1 m hluboka nezakryta dira v chodniku, hrozi urazem, kdyz tam slapnou zejm. deti nebo zvirata. Super treba v zime, kdyz se vrsek zakryje vrstvou snehu odhozeneho z prilehle silnice. Chtelo by to trochu sterku, beton, nebo obrus a ucpat. Na konci Teplic pred Hudcovem na panelovem chodniku.
Lokalita závady: ulice Duchcovská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nejedná se o pozemek v majetku města Teplice, upozorníme vlastníka pozemku.