Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Prořezání stromů
Datum nahlášení: 21.02.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Prosím o prořezání javorů v ulici Křížkovského před vchodem 2511, stromy mají hodně suchých větví a sahají moc blízko k objektu. Děkuji Mečířová
Lokalita závady: ulice Křížkovského 2511, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, ořezy jsou již zadány firmě Marius Pedersen a.s k ořezu.