Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozené prolézačky
Datum nahlášení: 21.02.2019
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Poškozená klouzačka a točící hrnec popraskané
Lokalita závady: část obce Prosetice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Bohužel nevím o jaké dětské hřiště se jedná, jelikož bod umístěný na mapě je v místech, kde žádné hřiště není. Prosím upřesněte ulici daného hřiště nebo zavolejte na tel.:417510918 nebo e-mail: jurcikova@teplice.cz. Děkuji
Nalezené poškozené herní prvky v ulici Stará Mlýnská byly správcem dětských hřišť opraveny