Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Ucpaný odtokový kanálek na chodníku
Datum nahlášení: 21.02.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Ucpaný odtokový kanálek na chodníku v Letecké ulici, díky kterému je podestě schodiště kaluž prakticky přes celý chodník při každém dešti.
Lokalita závady: Letecká 2327/6, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu zadáváme k opravě.