Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlé stromy
Datum nahlášení: 21.02.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: V ulici Josefa Hory nad ulicí Raisova jsou neudržované přerostlé lípy a větve padají na zaparkovaná auta. Proč jsou udržované stromy jen na části ulice?
Lokalita závady: Josefa Hory, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Lípy v celé délce ul. J. Hory, byly v minulém roce odborně ošetřeny. Pokud je situace taková jako minulý a tento týden kdy i Český hydrometeorologický ústav vydává výstrahu na (vysoký stupeň nebezpečí) tedy velmi silný vítr, není možné zabránit spadu větví. Pokud mi zašlete fotodokumentaci Vámi zmiňovaných dřevin. Prověříme jejich stav. S pozdravem
Vendula Pillerová