HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 210317_2e1a


Stav zpracování: VYŘEŠENO


Název hlášení: Nepořádek

Datum nahlášení: 21.03.2017

Kategorie závady: Černá skládka


Popis závady: Nepořádek na Pražské ulici po obou stranách,od Frita po benzinovou pumpu


Lokalita závady: Na Výšinách 1379/1, Teplice, 415 01, okres Teplice


Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nepořádek na pozemcích ve vlastnictví města byl zadán k úklidu.