Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nefunkční osvětlení
Datum nahlášení: 21.03.2018
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Nefunkční osvětlení v ulici Bílinská...od točny trolejbusů u restaurace Třešňovka směrem na Bílinu
Lokalita závady: Bílinská 2158/76, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.