Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici Tržní náměstí Teplice no
Datum nahlášení: 21.03.2022
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Jsem správce tržnice naTrznim nám v Teplicích. Máme svůj placený zamčený kontejner. I přes písemné upozornění je neustále odpad okolo kontejnerů. Dekuji
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů kolem nádob na odpad na Tržním náměstí bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.