Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad ve výklenku domu
Datum nahlášení: 21.04.2017
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Odpad ve výklednu domu na Tržním náměstí vedle prodejny galanterie. Nákupní vozík a další odpad.
Lokalita závady: ulice Tržní náměstí, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. O závadě jsem vyrozuměla majitele nemovitosti s žádostí o úklid.