Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodní - propadá se zámková dlažba na několika místech
Datum nahlášení: 21.04.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Chodník po celé ulici Dr. Vrbenského v Teplicích je po loňské znovu pokládce nekvalitně proveden. Na několika místech se propadá, někde vznikají nebezpečné "díry" kde si chodec může vyvrknout nohu. Domnívám se, že zakázka by měla být ještě v záruce, takže bych ráda upozornila na nedostatky a budu věřit, že město v rámci záruky sjedná nápravu. Posílám foto jedné závady, ale je jich samozřejmě více. Děkuji.
Lokalita závady: U Hrádku ev.č. 1863, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jedná se o položení po výkopu. Závada bude řešena v rámci reklamačního řízení.