Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená komunikace
Datum nahlášení: 21.04.2022
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Zvětšující se díra na silniční komunikaci na zastávce před domem . Už řešeno v říjnu,do dnešní doby žádná náprava.
Lokalita závady: Sklářská 273/21, Teplice, 415 03, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozovka v ulici Sklářská není majetkem statutárního města Teplice. Závadu jsme již v říjnu předali Správě a údržbě silnic Ústeckého kraje k odstranění. Znovu zaurgujeme provedení opravy.