Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek
Datum nahlášení: 21.04.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den,po celé délce betonové zdi v betonových blocích podél chodníku jsou hromady odpadků. Děkuji o odklízení.
Lokalita závady: Na hrázi, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dle sdělení technika společnosti Marius Pedersen a.s bude úklid proveden 25/4/2022.