Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Skládka u nádob na separovaný odpad
Datum nahlášení: 21.05.2017
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Skládka u nádob na separovaný odpad
Lokalita závady: ulice Bohosudovská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Informaci předávám na dispečink svozové společnosti k zajištění odvozu odpadu. Jedná se bohužel o neukázněnost některých spoluobčanů, kteří se tímto způsobem zbavují odpadu, který k nádobám rozhodně nepatří. Zbavit se jej mohou prostřednictvím zdarma přistavovaných velkoobjemových kontejnerů či ve sběrném dvoře. V případě, že by jste byl svědkem takového chování, doporučuji volat linku Městské policie 156, která vyšle hlídku a věc prošetří. Jedná se o přestupek za který hrozí pokuta do výše 50000Kč.