Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Tráva na chodníku
Datum nahlášení: 21.05.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den.Chci nahlásit neodklizenou trávu a jiný nepořádek z chodníků,kde před pár dny sekali zaměstnanci fy Marius Pedersen v ulicích Novoveská ,Březová aj.
Lokalita závady: Javorová, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět byl předán technikovi společnosti Marius Pedersen a.s., která zajišťuje pro město údržbu zeleně.