Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: NEODKLIZENÁ TRÁVA
Datum nahlášení: 21.05.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: DOBRÝ DEN.Z CHODNÍKUNEODKLIZENÁ POSEKANÁ TRÁVA.TOPOLOVÁ,BŘEZOVÁ,NOVOVESKÁ....
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.