Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Větve v chodníku
Datum nahlášení: 21.05.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Nevím, zda je větev zlomená či jen moc těžká, ale je až v chodníku a musí se tam sklánět pro průchod
Lokalita závady: Na Letné, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dle sdělení technika firmy Marius Pedersen a.s,která má na starosti údržbu zeleně by měla být větev již ošetřena. Nicméně situaci prověřím na místním šetření dne 27/5/2021.