Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Sekání trávy
Datum nahlášení: 21.06.2016
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Po sekání trávy (dosekání) , není proveden úklid posekané trávy. Až uschne, bude z. I prach a ten jistě není žádoucí.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 23/6/2016 proběhlo místní šetření a bude zjednána náprava.