Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící kontejner
Datum nahlášení: 21.06.2017
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Chybějící kontejner - zatím nevyřešeno v Trnovanské 1301 / 50
Lokalita závady: Trnovanská 1301/50, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, nádoby jsou nahrazovány nejpozději do týdne, dle možností a pořadí nahlášených nádob k rozvozu. Děkuji za pochopení.