Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neposekaný trávník
Datum nahlášení: 21.06.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Minulý týden ve čtvrtek 15.6. skončilo sekání trávy za domem V Břízkách 385,386,387. Bohužel na trávník před domem zapomněli. Není posekáno ani k ulici Luční. Děkuji Bittnerová
Lokalita závady: část obce Řetenice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tráva bude dosekána.