Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník
Datum nahlášení: 21.06.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: V ulici Novoveská, mezi domy 56 a 57 vznikla díra v chodníku a každým dnem se zvětšuje. Díra je dnes už 20 cm veliká .
Lokalita závady: Novoveská 3078/56, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu předáváme k řešení firmě provádějící opravy a údržbu komunikací.