Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpadky v parčíku v Jaselské
Datum nahlášení: 21.06.2018
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Extrémně mnoho nedopalků, krabice, petky, tyč okolo lavičky. Deky, polštáře, matrace, tašky, sklenice, oblečení, papíry, petky na trávě v parčíku. Prosím o důkladnější úklid než ten, který byl na mou žádost proveden minule. Věci bezdomovců tam zůstaly. Vzhledem k tomu, že je na veřejných prostranství zakázáno bivakovat, musí se věci bezdomovců odnést pryč.
Lokalita závady: Řetenice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklid odpadů včetně nedopalků pod lavičkami byl zadán svozové společnosti Marius Pedersen a.s.. Zároveň byla upozorněna Městská policie Teplice na přítomnost bezdomovce.