Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: V ulici Na Červeném vrchu svítilo osvětlení celou neděli
Datum nahlášení: 21.06.2021
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Svítí celý den
Lokalita závady: Na Červeném vrchu 3197, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla odstraněna.