Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přeplněný kontejner na plastový odpad
Datum nahlášení: 21.06.2022
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Opět přeplněný kontejner na plastový odpad. Problém se neustále opakuje. Zvažte častější odvoz, nebo více kontejnerů.
Lokalita závady: Antonína Sochora, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prověřila jsem a sobotní svoz dle záznamu GPS skutečně proběhl, nechám tedy do stanoviště přidat další kontejner na plasty, neboť častější svozy než 2x týdně neprovádíme.