Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozené kontejnery na odpad.
Datum nahlášení: 21.07.2015
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Spálený kontejner na papír a ohořelý kontejner na plasty.
Lokalita závady: ulice Májová, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Požadavek na výměnu kontejneru jsme předali na společnost Marius Pedersen a.s..