Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Černá skládka
Datum nahlášení: 21.07.2015
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Zvenčí - pohledem od kolejí toto místo není podezřelé, ale když půjdete dál do křoví uvidíte sami. Několikrát jsme toto místo sami svépomocí uklidili, ale neustále se na vyznačeném pozemku a i v jeho okolí hromadí odpadky a harampádí. Sběrači kovů zde v jednom kuse vypalují kabely a další, takže někdy nemůže člověk ani vyvětrat nebo pověsit ven prádlo. A ještě díky vedrům se odtud line zápach!!!Když zavoláme městskou policii, tak ti ani nepřijedou!!! A nehledě na to, že přes tento zarostlý a neudržovaný pozemek k nám a do přilehlých garáží lezou zloději a jiná verbež. Doufám, že s tím něco dokážete udělat. Předem děkuji.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jelikož se jedná o odpad, který není na pozemku ve vlastnictví Statutárního města Teplice, vyzvali jsme písemně dne 24.7.2015, vlastníky pozemku k odstranění odpadu a k údržbě pozemku v termínu do 31.8.2015.