Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepřehledný výjezd
Datum nahlášení: 21.07.2015
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Vysoký porost po pravé straně brání výhledu při výjezdu z ul. Mašovská do ul. J. Koziny.
Lokalita závady: ulice Jana Koziny, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den. Závada byla odstraněna