Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Velkokapacitní kontejner
Datum nahlášení: 21.07.2020
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: V Zelené ulici je před domem č.p. 2853, 2854 umístněný na pozemku města již 2 měsíce velkokapacitní kontejner. Pro zápach s kontejneru nedá větrat. Kdo to povolil a jak zjednáte nápravu. Řešení je nutné co nejrychleji.
Lokalita závady: Zelená 2853, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace je již vyřešena. Kontejner byl odvezen.