Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: černá skládka
Datum nahlášení: 21.07.2020
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: V prostoru dolní řady garáží v ul.Obr.míru si někdo zřizuje černou skládku
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s. jako úklid černé skládky.