Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odstavené auto
Datum nahlášení: 21.07.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: V Trnovanské ulici, před blokem F stojí už alespoň 4 roky osobní auto Fort Fiesta červené barvy SPZ 8U8 2675 po zemřelém Jiřím Károvi bez dědiců . Zabírá místo pro jiná parkující auta a stát by mohl auto prodat a získat nějakou tu korunu. Proč se s tím nic nedělá ? Klíče a doklady někde musí být uloženy po vystěhování bytu.
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Město Teplice není stát - to je Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových. Pokusíme se zeptat jestli jim teplický soud po zjištění že nejsou dědici předal klíče a doklady od vozidla.