Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Stále neopravená lavička
Datum nahlášení: 21.07.2021
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Lavička bez opěradla
Lokalita závady: Jana Koziny 1366/10, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Oprava lavičky byla zadána správci, problém je v dodávce náhradních dílů.