Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlá zeleň zasahující do chodníku
Datum nahlášení: 21.07.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: V ulici Poštovní je neprůchodný chodník díky přerostlé zeleni, která zasahuje až do chodníku.
Lokalita závady: Poštovní, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, dne 28/7/2022 byla situace prověřena na místním šetření. Úpravy budou provedeny do cca 14 dnů.
_______________________________________________________________
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena na místním šetření.