Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: žadost o zpomalovací pruh nebo snížení rychlosti
Datum nahlášení: 21.08.2016
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Křižovatka u Sometu,od Modlan jezdí auta velkou rychlostí,i když zastavíte na stop je to nebezpečný úsek.
Lokalita závady: ulice Gagarinova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkuji Vám za hlášení. Záležitost bude prověřena kolegyní Kokšalovou, která Vás vyrozumí o dalším postupu.
Děkuji.
S pozdravem
Daniel Engel