Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: špatná viditelnost žlutého značení na vozovce při vjezdu do dvora
Datum nahlášení: 21.08.2021
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Vjezd do dvora Cajthamlova 2299/6 Teplice, špatná viditelnost žlutého značení na vozovce, při vjezdu do dvora opakovaně parkují osobní auta a jen těžko se dá vyjet i zajet, popřípadě vymezit prostor balisety vlevo i vpravo při vjezdu do dvora pro zimní období kdy žluté značení není viditelné
Lokalita závady: Cajthamlova 2299/6, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, kontrolou bylo zjištěno, že výše uvedené dopravní značení V12c je ve vyhovujícím stavu a viditelné.