Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovraky
Datum nahlášení: 21.09.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: V naší ulici již nejméně 3 roky stojí vraky aut. Žádáme od odstranění a to z důvodu nedostatečných parkovacích míst. Musíme parkovat daleko od bydliště. Teplice Prosetice ul. Pražská 3011 dva vraky - červená Felicie,černý Citroen.A Pražská 3004 červená Octávie.
Lokalita závady: Pražská 3010/26, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidla ve spolupráci s MP Teplice prověříme zda se již jedná o vraky jak je definuje zákon o pozemních komunikacích.