Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Shořelý odpadkovy koš
Datum nahlášení: 21.09.2021
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Nikdo ho nevymenil
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Již jsem urgovala u svozové společnosti a tento typ košů bohužel dočasně nebyl skladem. Včera naskladněno, dnes byl tedy již vyměněn.